Nosidełka dla dzieci

Nosidełko Jet Tula

Nowoczesne ergonomiczne nosidło, zdecydowanie wyróżnia się na tle innych nosidełek dostępnych na rynku – to właśnie Tula Jet. Wybór nosidełka dla dziecka nie jest prostą sprawą. Sklepy z artykułami dla najmłodszych oferują ich wiele, jednak różnią się one nie tylko ceną, ale także, a może przede wszystkim, budową, wytrzymałością oraz jakością wykonania.

Nosidełko Tula Jet charakteryzuje się wyjątkową trwałością i jakością materiału, ponieważ jest wykonane ze stuprocentowej bawełny. Materiał jest bezpieczny – nie zawiera chemicznych substancji, jest również łatwy w czyszczeniu. Posiada certyfikowane pasy i klamry, które zapewniają bezpieczeństwo dziecku oraz komfort i wygodę rodzicom.

Nosidełko Tula Jet a bezpieczeństwo

Nosidło Tula Jet posiada siedzisko wyprofilowane tak, aby dziecko przyjmowało pozycję, która nie będzie obciążać jego kręgosłupa ani bioder. Takie naturalne i zdrowe ułożenie to nie tylko wygoda dla maluszka, ale także umożliwienie prawidłowego rozwoju wspomnianych części ciała. Dziecko może być noszone zarówno z przodu, jak i z tyłu. Noszenie z tyłu jest przeznaczone dla dzieci, które mają przynajmniej 12 miesięcy. Nosidło posiada także specjalny kaptur podtrzymujący główkę i chroniący przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak deszcz czy słońce.

Dlaczego warto wybrać nosidło Tula Jet ?

Warto zdecydować się na nosidło, którego nie trzeba będzie po niedługim czasie wymieniać na nowe. Nosidełko Jet Tula spełnia to kryterium, ponieważ dopasowane jest do dzieci w przedziale wagowym od 7 aż do 20 kilogramów. Dodatkowo, dzięki specjalnej wkładce, można je przystosować także do niemowląt o wadze 3,5 kilograma. Bez wątpienia może więc posłużyć przez dłuższy czas. Jego cena w stosunku do jakości oraz czasu użytkowania jest więc niezwykle korzystna, szczególnie, kiedy weźmie się pod uwagę fakt, że kupując tańsze nosidełko, w pewnym momencie mogłaby zaistnieć konieczność zakupu kolejnego.

Nosidło Tula Jet cieszy się doskonałymi opiniami zadowolonych rodziców, którzy cenią sobie jego jakość i wytrzymałość. Dzięki atestom i potwierdzonej zgodności z obowiązującymi normami mają też pewność, że dziecko noszone jest w zdrowej i komfortowej pozycji. Dodatkowy atut to bez wątpienia fakt, że maluch i rodzic wciąż pozostają niezwykle blisko siebie, co pozytywnie wpływa na poczucie bezpieczeństwa dziecka i wytwarzanie więzi. Nosidełko Tula Jet zyskało również dużą popularność przez swój wzór, który jest prosty ale zarazem bardzo nowoczesny. Czarne tło sprawia, że nosidełko staje się też uniwersalnym dodatkiem do każdego stroju rodzica.