Rodzaje wielorazowych pieluch

Pieluchy Close Parent

Pieluchy Close Parent

Obecnie to właśnie pieluchy Close Parent są najczęstszym wyborem wszystkich świeżo upieczonych rodziców. Dzieje się tak dlatego, że firma Close Parent produkuje pieluszki z myślą o ekologii, a to jak wiadomo jest cechą charakterystyczną wszystkich pieluch wielorazowych.

Decydując się na pieluchy Close Parent, możesz być pewna, że Twoje dziecko będzie miało na sobie w pełni ekologiczny produkt. Co za tym idzie? Z pewnością to, iż dzięki tym pieluszkom możesz zapomnieć o wszelkich otarciach, zaczerwienieniach czy odparzeniach. Można powiedzieć, że ekorodzice mają bardzo dobre opinie na temat pieluch wielorazowych.
Otrzymujesz w pełni miękki i delikatny produkt, który wywoła uśmiech zarówno na twarzy mamy, jak i dziecka!

Zdrowotne aspekty pieluszek Close Parent

Tak to już, że pieluszki Close Parent wyróżniają się znacznie w porównaniu do zwykłych jednorazówek. Dzieje się tak, ponieważ zwykłe pampersy, które dostępne są na rynku, produkowane są masowo z olbrzymiej ilości substancji chemicznych. Chyba nie chcesz, by Twoje dziecko już od pierwszych dni swojego życia miało jakąkolwiek styczność z chemią? Wybierz pieluchy Close Parent, by Twoje dziecko dostało w pełni zdrowy i ekologiczny produkt!

Pieluszki Close Parent słyną z naturalnych składników, z których produkowany jest ich materiał. Wszystko wykonywane jest z myślą o Twoim maleństwie i dla jego komfortu. Pieluchy te są na tyle elastyczne, że idealnie dopasowują się do drobnego ciała dziecka. Dzięki temu, że firma myśli zarówno o mamie jak i dziecku – pieluchy Close Parent starczą na całą przygodę z pieluchowaniem. Specjalny system regulacji zapięć, umożliwi Ci dostosowanie pieluszki idealnie do ciała Twojego maluszka.

Rodzaje pieluch Close Parent

Pieluchy Close Parent słyną z oryginalności. Właśnie dlatego, producent oferuje Ci do wyboru dwa rodzaje pieluch – jedne zbudowane z mikrofibry, drugie z włókna bambusowego.

Pieluchy z mikrofibry to tak zwane pieluchy Pop-In-Minkee, które są wyjątkowo chłonne i niesamowicie miękkie. W przypadku pieluch z włókna bambusowego, czyli Pop-In Bamboo, dostajesz produkt, który ma dodatkowe funkcje ochronne i antybakteryjne.
Wszystko to podkreśla tylko, jak bardzo pieluszki Close Parent produkowane są z myślą o każdym, nawet drobnym aspekcie życia każdego dziecka.

Z myślą o rodzicach, którzy cenią sobie wygląd zarówno swój, jak i maluszka – firma Close Parent przygotowała pełną gamę kolorów swoich produktów. Pieluchy Close Parent to zatem nie tylko ekologiczny i zdrowy wybór. Mając do czynienia z pieluszkami Close Parent, dodatkowo urozmaicasz ubiór swojego maleństwa, którego pozazdroszczą Ci wszystkie przyjaciółki z placu zabaw!

 

Na naszym blogu poruszamy tematy nie tylko związane z Grovią. Zwolenników innych marek zapraszamy do poczytania na przykład wpisu Pieluchy Grovia.