Rodzaje wielorazowych pieluch

Pieluchy Grovia

Pieluchy Grovia dla Dzieci i Niemowląt

Pieluchy Grovia to obecnie najbardziej znane i cenione pieluchy na rynku w kategorii pieluch wielorazowych. Dlaczego tak uważam? To proste!
Wszystko co wiąże się z tymi pieluchami, można opisać w czterech słowach: ekologiczność, różnorodność, komfort i jakość. Pieluszki Grovia wyróżniają się przede wszystkim bogatą ofertą modeli różniących się budową, czy zastosowaniem. Pieluszki wielorazowe GroVia mają bardzo dobre opinie. Produkowane są z myślą zarówno o rodzicach, którzy cenią sobie design, jak i tych którzy preferują bardziej minimalistyczne wzory i kolory!

Pieluchy Grovia – lider wśród wielorazowych pieluszek

Pieluchy Grovia uznawane są za lidera wśród pieluszek wielorazowych, ze względu na szeroką gamę modeli. Mowa tutaj zarówno o klasycznych pieluszkach, jak i bardziej innowacyjnych. Każdy rodzic, będzie mógł bezproblemowo dostosować pieluchy Grovia typowo do potrzeb swojego maleństwa.

Pieluszki Grovia oferowane są w takich wersjach, jak hybrydowe (SIO czyli Snap in One), AIO (All in One), a dla nieco starszych dzieci O.N.E. – obecnie najbardziej innowacyjny produkt z całej oferty.

Różnorodność modeli pieluch Grovia

Pieluchy Grovia Hybrid

Pieluszki Grovia SIO, czyli pieluszki hybrydowe charakteryzują się tym, iż są dwuczęściowe. Otulacz w nich zawarty jest zapinany za pomocą rzepów lub napów, dzięki czemu wyróżnia się wyjątkową elastycznością i wchłanialnością. To wszystko ułatwia i przyśpiesza przewijanie maleństwa, a także pozwala na dostosowywanie regulacji rozmiaru do sylwetki dziecka. Hybrydowe pieluchy Grovia prócz tradycyjnego otulacza składają się z wkładu chłonnego.

Wkłady te charakteryzują się wysoką jakością materiałów. Przygotowane zostały wersje z bawełny, mikrofibry, jak i biodegradowalnego materiału. Dodatkowym ich plusem jest fakt, że idealnie otulają drobne ciało dziecka, sprawiając mu tym samym przyjemność i komfort użytkowania.

Pieluszki Grovia AIO

Pieluchy Grovia AIO różnią się od pieluszek hybrydowych tym, że w swej strukturze posiadają na stałe wszyty wkład chłonny. Jest to na tyle istotne, iż jest on zbudowany z biodegradowalnego poliestru, który jest wyjątkowo miękki, co jest idealną opcją dla noworodków, jak i dzieci o delikatnej skórze! Pieluszki Grovia AIO posiadają panele boczne, które są bardzo elastyczne!

Pieluchy Grovia O.N.E

Wspominając wcześniej zaznaczyłam, że to dotychczas najbardziej innowacyjny produkt. Wszystko za sprawą tego, iż Pieluchy Grovia ONE mają większą chłonność. Dlaczego?
Odpowiedź jest prosta i najpewniej już sam się domyślasz! Wszystko dzięki najwyższej jakości materiałom, z jakich składa się ich wkład chłonny. Pieluszki Grovia O.N.E posiadają dodatkową mikrofibrę, jak i jeszcze bardziej chłonną bawełnę. Dzięki temu sprawdzą się idealnie w długich wycieczkach, gdzie nie będziesz się zamartwiała o przerwy w podróży!