Rodzaje wielorazowych pieluch

Wielorazowe Pieluchy

Wielorazowe Pieluchy

Wielorazowe pieluchy coraz lepiej radzą sobie na rynku produktów ekologicznych, zyskując tym samym sporą popularność nie tylko wśród rodziców ceniących ekologię. Stosując je u swoich dzieci mają pewność, iż materiały, z który zostały wykonane w żaden sposób nie szkodzą ich skórze. To niewątpliwie wielka zaleta, jednak nie jedyna – wielorazowe pieluchy to również wygoda, funkcjonalność i oszczędność!

Budowa wielorazowych pieluch

Wielorazowe pieluchy, jak sama nazwa wskazuje nadają się do wielokrotnego użytku. Jest to możliwe dzięki specjalnie dobranym materiałom, które możemy wielokrotnie prać i suszyć nie tracąc tym samym na jakości. Wielorazowe pieluszki wykonane zostały z biodegradowalnych naturalnych materiałów dających bezpieczeństwo, a zarazem wygodę.

Bogatą ofertę pieluch wielorazowych znajdziesz w sklepie Amedu: https://amedu.pl/c/eko-pieluchy

Otulacze do wielorazowych pieluszek ekologicznych

Wielorazowe pieluszki składają się dwóch głównych części – otulacza oraz wkładu chłonnego. Otulacz wykonany jest z wodoodpornego, a zarazem przewiewnego materiału. Daje to pewność, iż z pieluchy nic nie wycieknie na zewnątrz oraz to, że skóra dziecka nie zostanie odparzona. Co więcej są one wielką ozdobą, gdyż projektanci postarali się, by przygotowane wzory i kolory robiły świetne wrażenie.

Wkład chłonny do wielorazowych pieluch ekologicznych

Wkład chłonny do wielorazowych pieluszek produkowany jest z różnych materiałów naturalnego pochodzenia. Materiały te są niezwykle mięciutkie, co sprawia, że Twoja pociecha będzie czuła się wygodnie. Ich cechą jest oczywiście wysoka chłonność, która pozwala rzadsze przebieranie dziecka. Pomimo długiego czasu w wielorazowej pieluszce, dziecko ma uczucie suchości i nie odczuwa żadnego dyskomfortu.

Wielorazowe pieluchy – aspekty ekonomiczne

Wielorazowe pieluchy to również szansa na oszczędność. Zastanów się ile wydasz kupując pampersy przez cały okres pieluchowania. Setki sztuk szkodliwych dla dziecka produktów to spory koszt. Możesz jednak wybrać wielorazowe pieluchy, które będą rosnąć wraz z dzieckiem.

Unikalny system regulacji pozwala na to, by jedna pieluszka była stosowana przez długi czas. Jedną wielorazową pieluszkę może nosić zarówno dziecko o wadze około 4,5 kilograma, jak i większe dziecko o wadze 16 kilogramów. Jeden zestaw wielorazowych pieluch wystarczy Ci zatem na ten kosztowny okres!

Postaw na oszczędność, funkcjonalność, a przede wszystkim bezpieczeństwo dla swojego dziecka i wybierz wielorazowe pieluchy. To dobry wybór zarówno dla zdrowia dziecka, jak i zawartości Twojego portfela!

Poznaj Opinie o Wielorazowych Pieluchach i dowiedz się, dlaczego są tak chętnie wybierane!