Recent posts

phrase... superpieluchomajtki dziewczynaamusing message

Podwyższony komfort użytkowania — wyjątkowo miękka i delikatna włóknina pozwala na zachowanie dużej wygody w trakcie korzystania z pieluchomajtek. Zestawy i wielopaki. Szukasz produktu o innym poziomie chłonności? Wyrób medyczny. Seni Super Plus Pieluchomajtki dla dorosłych Large L wyrób medyczny jednorazowego użytku przeznaczony dla osób z ciężkimi problemami nietrzymania moczu. Szukaj Konto 0 Ulubione 0 Koszyk. Dzięki zaawansowanej technologii natychmiastowego wchłaniania, Ninjamas błyskawicznie pochłaniają wilgoć, zapewniając niezawodną ochronę. Strefa klienta. Seni Super Quatro Pieluchomajtki dla dorosłych Medium M wyrób medyczny jednorazowego użytku przeznaczony dla osób z bardzo ciężką inkontynencją. Są wyposażone w indykator wilgotności, który informuje o konieczności ich zmiany. Zmniejszone ryzyko powstawania reakcji alergicznych — zamiast lateksu pieluchomajtki Super Seni mają elementy z elastycznej przędzy, dzięki czemu zminimalizowane jest ryzyko wystąpienia uczulenia skórnego. Dodatkowo dzięki anatomicznemu kształtowi pieluchomajtki dopasowują się do ciała użytkowania zmniejszając tym samym ryzyko otarć mechanicznych.

Seni Super Quatro Pieluchomajtki dla dorosłych Large L wyrób medyczny jednorazowego użytku przeznaczony dla osób z bardzo ciężką inkontynencją. Nosząc pieluchę, można z powodzeniem wykonywać zwykłe, codzienne czynności, obowiązki domowe czy zawodowe. Rozłóż pieluchomajtki, chwyć je za dwa końce i lekko pociągnij. Zobacz video:. Podwyższony komfort użytkowania — wyjątkowo miękka i delikatna włóknina pozwala na zachowanie dużej wygody w trakcie korzystania z pieluchomajtek. Rodzaje pieluchomajtek dla dorosłych Pieluchomajtki różnią się przede wszystkim stopniem chłonności. Pieluchomajtki dla dorosłych zapinane na rzepy Seni Standard Plus Air. Informacja o konieczności zmiany pieluchy - indykator wilgotności w formie nadruku lub kolorowych pasków informuje o napełnieniu pieluchy. Szeroki wybór Wysyłka w 24h Dostawa za darmo na cały asortyment przy zakupie za min.

Sposób użycia

Pieluchomajtki Ninjamas zostały stworzone, aby przypominać zwykłą bieliznę, oferując jednocześnie skuteczną i dyskretną ochronę przed przeciekaniem w nocy. Zadaj pytanie o produkt. Suma: ,84 zł Oszczędzasz: 0,36 zł. Pieluchy, majtki chłonne i wkładki urologiczne to inne dostępne warianty o różnych poziomach chłonności, które sprawdzają się przy problemie nietrzymania moczu. Zamówienia pakujemy 24h na dobę przez 6 dni w tygodniu. Zestawy z tym produktem 2x 2x Super Seni pieluchomajtki dla dorosłych zapinane na rzepy Rozmiar - M Ilość sztuk - 30 szt. Kobieta w ciąży i mama. Za powstawanie nieprzyjemnego zapachu odpowiadają bakterie powodujące rozkład moczu i pojawienie się przykrej woni. All Right Reserved. Dzięki temu, staną się bardziej miękkie, a wkład bardziej chłonny. Seni Super Quatro Pieluchomajtki dla dorosłych Medium M wyrób medyczny jednorazowego użytku przeznaczony dla osób z bardzo ciężką inkontynencją. Dodatkowo wyróżnia się wyrób medyczny dla kobiet i mężczyzn. Aktywowane pieluchomajtki włóż między nogi, trzymając je ułożone w formie łódki. Przyczynia się do obniżenia komfortu życia, a także jest przyczyną wycofania z życia społecznego i codziennych aktywności. Pieluchomajtki świetnie sprawdzają się także u sprawnych osób, zarówno starszych, jak i w średnim wieku, borykających się z problemem nietrzymania moczu.

Pieluchomajtki, nietrzymanie moczu – Tena, Seni - Ziko Apteka

  • Aktywowane pieluchomajtki włóż między nogi, trzymając je ułożone w formie łódki.
  • Seni Super Pieluchomajtki dla dorosłych Large L wyrób medyczny jednorazowego użytku przeznaczony dla osób z średnią i ciężką inkontynencją, pieluchomajtki dziewczyna.
  • Pieluchomajtki dla kobiet to wyrób chłonny, polecany przede wszystkim osobom leżącym.
  • Jeśli mimo wszystko zaistnieje konieczność odklejenia przylepców, np.
  • Każdy z wyrobów charakteryzuje się różnym poziomem chłonności odpowiednim przy innych stopniach nietrzymania moczu: Super Seni - przy średnimpieluchomajtki dziewczyna, Sup Seni Plus przy średnim i ciężkim, Super Seni Trio przy ciężkim oraz Super Seni Quatro przy bardzo ciężkim nietrzymaniu moczu.

Super Seni Plus to oddychające pieluchomajtki "nocne" przeznaczone dla osób aktywnych jak i dla tych o ograniczonej mobilności ze średnim i ciężkim nietrzymaniem moczu. Zapewniają wysokie poczucie suchości. Gwarantują wygodę i duży komfort użytkowania. Pieluchomajtki Super Seni Plus posiadają drugi z czterech stopni chłonności tzw. Super Seni Plus to klasyczne, oddychające pieluchomajtki zapinane na rzepy przeznaczone dla osób aktywnych jak i dla tych o ograniczonej mobilności. Dla kogo przeznaczony jest produkt? Zwiększone poczucie suchości - specjalna włóknina rozprowadzająca EDS Extra Dry System znajdująca się we wkładzie chłonnym umożliwia szybsze i dokładniejsze rozprowadzanie wilgoci wewnątrz wkładu, zapewniając tym samym komfortowe poczucie suchości. Zapobieganie przeciekaniu — osłonki boczne wykonane ze specjalnej hydrofobowej włókniny zapobiegają przeciekaniu wilgoci na zewnątrz pieluchy. Po założeniu pieluchomajtek osłonki idealnie dopasowują się do ciała. Zapobieganie powstawaniu odparzeń i podrażnień — specjalna struktura warstwy zewnętrznej pieluchomajtek umożliwia przepływ powietrza, przy jednoczesnym nieprzepuszczaniu cieczy, dzięki czemu skóra może swobodnie oddychać. Oddychalność wyrobu sprawia, że powstaje mniej odparzeń i podrażnień, zmniejsza się również ryzyko powstania odleżyn. Specjalna oddychająca włóknina została również zastosowana w skrzydłach bocznych pieluchomajtek, zapewniając w ten sposób swobodną cyrkulację powietrza w części biodrowej wyrobu. Informacja o konieczności zmiany pieluchy - indykator wilgotności w formie nadruku lub kolorowych pasków informuje o napełnieniu pieluchy. Indykator zmienia się w kontakcie z wilgocią — nadruk rozmywa się, a w przypadku pasków zmienia się ich kolor na niebiesko-zielony. Redukcja nieprzyjemnego zapachu - superabsorbent użyty w pieluchomajtkach, obok silnych właściwości chłonnych, ma również właściwości antybakteryjne, dzięki czemu redukuje rozwój bakterii odpowiadających za powstawanie przykrego zapachu. Lepsze dopasowanie do ciała i zwiększona swoboda ruchu - idealne dopasowanie do ciała możliwe jest dzięki zastosowaniu przylepcorzepów i elastycznego ściągacza taliowego znajdującego się w przedniej i tylnej części pieluchomajtek.

Wysyłka do 1 dnia roboczego. Dostawa od 9,99 zł. Pampers Ninjamas Dziewczynka Pieluchomajtki lat to środek higieniczny pomagający przy moczeniu nocnym. Odpowiednie dla dzieci o masie ciała kg. Pieluchomajtki Ninjamas swoim wyglądem przypominają zwykłą bieliznę, dzięki czemu zapewniają pieluchomajtki dziewczyna i dyskretną ochronę przed przeciekaniem w nocy. Technologia natychmiastowego wchłaniania Ninjamas natychmiast wchłania wilgoć i zapewnia niezawodną ochronę jak nigdy dotąd, pieluchomajtki dziewczyna.

Pieluchomajtki dziewczyna. Pieluchomajtki dla dorosłych

Załóż konto przez:. Zaloguj się kontem:. Lub podaj dane poniżej:, pieluchomajtki dziewczyna. Lub kontem w sklepie:. W refundacji możesz mieszać ze sobą różne produkty i chłonności w ramach jednego zamówienia. Problem nietrzymania moczu dotyka aż ok. Ponad 2 miliony osób w Polsce potrzebuje zatem specjalistycznych produktów, które zapewnią im skuteczną ochronę i zagwarantują komfort. Dzięki szerokiej gamie rozmiarowej pieluchomajtek Super Seni istnieje możliwość dobrania produktu, pieluchomajtki dziewczyna, który będzie wygodny i zachowa pieluchomajtki dziewczyna właściwości chłonne. Pamiętaj, że źle dobrana pielucha może przynieść szkody zarówno finansowe, jak i zdrowotne! Za pieluchomajtki dziewczyna pieluchomajtki będą uwierać i mogą powodować nieprzyjemne obtarcia w pasie czy w pachwinach. Dodatkowo istnieje ryzyko wywołania podrażnień skóry, które w przypadku osób leżących szybko mogą przekształcić się w trudno gojące się rany. Za duże pieluchomajtki będą luźno leżeć, przez co bardzo prawdopodobne staną się wycieki boczne obniżające komfort pacjenta, ale również pieluchomajtki dziewczyna koszty prania. Jeśli obwód talii i bioder mieści się w jednym z przedziałów, wybierz dany rozmiar.

Nietrzymanie moczu

Wysyłka do 1 dnia roboczego. Dostawa od 9,99 zł. Pampers Ninjamas Dziewczynka to pieluchomajtki, które skutecznie radzą sobie z nocnym nietrzymaniem moczu. Zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o dziewczynkach w wieku od 8 do 12 lat o masie ciała od 27 do 43 kilogramy. Produkt ten nie tylko zapewnia ochronę przed przeciekami, ale także gwarantuje komfort i swobodę ruchów podczas snu.

Produkty do prania i czyszczenia. Jeśli obwód talii i bioder mieści się w jednym z przedziałów, wybierz dany rozmiar. Pieluchomajtki przeznaczone są dla pieluchomajtki dziewczyna w wieku lat.

Author: Zulumi

0 thoughts on “Pieluchomajtki dziewczyna

Add Comment

Your e-mail will not be published. Required fields are marked *