Recent posts

somethingpieluchomajtki syosikoamusing opinion think

Nietrzymanie moczu Nietrzymanie moczu to powszechne określenie inkontynencji moczowej. Jak zakładane są pieluchomajtki? Brak kontroli nad zwieraczami może wynikać również z różnego rodzaju chorób. Seni Active Normal Majtki chłonne Extra Large XL wyrób medyczny jednorazowego użytku przeznaczony do stosowania w inkontynencji moczowej dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Czy aby skorzystać z refundacji na pieluchy i podkłady wystarczy zlecenie od lekarza pierwszego kontaktu, czy też powinnam mieć jeszcze inną formę zlecenia? Ekspresowa dostawa Zadbamy o to, żebyś przesyłkę otrzymał najszybciej jak to możliwe. Wyrób niemedyczny. Seni Super Trio Pieluchomajtki dla dorosłych Large L wyrób medyczny jednorazowego użytku przeznaczony dla osób z bardzo ciężką inkontynencją. Dostępność: Ostatnie sztuki w magazynie. Zwykle należy kierować się rozmiarem bielizny. Rodzaje pieluchomajtek dla dorosłych Pieluchomajtki różnią się przede wszystkim stopniem chłonności. Przy przepisywaniu lekarz w arkuszu wybiera liczbę sztuk na miesiąc. Pieluchomajtki zostały wzbogacone o superabsorbent, który niweluje przykry zapach moczu oraz kału. Kiedy stosuje się pieluchomajtki dla dorosłych? Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu.

Wkładki urologiczne dla kobiet Seni Lady Super 15szt. Produkty na stronie:. Dostawa: Płatność: zamów do Masz pytania lub chcesz zamówić przez telefon? Aby dobrać odpowiedni rozmiar pieluchomajtek, należy uwzględnić obwód w pasie użytkownika i porównać go z tabelą producenta. Szeroki wybór rozmiarów umożliwia łatwe dobranie wyrobów do potrzeb użytkownika. To wszystko składa się na mniejsze ryzyko powstawanie odparzeń, podrażnień czy odleżyn. WAŻNE: Aby zakupić produkt z refundacją Narodowego Funduszu Zdrowia, konieczne jest posiadanie prawidłowo wystawionego numeru zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne przez lekarza! Dodaj do porównania Dodaj do obserwowanych.

Rodzaje pieluchomajtek dla dorosłych

Pieluchomajtki dla dorosłych Seni Optima. Zobacz wszystkie. Jesteśmy dostępni pod numerem 22 25 Dostępność: Wysyłka w 48h. Dziękujemy za zainteresowanie Produkt został poprawnie dodany do powiadomień. Show results. Show results. Bez wezwania do sądu, dobrowolnego podporządkowania się dostawcy usług internetowych lub dodatkowych zapisów od strony trzeciej, informacje przechowywane lub pobierane wyłącznie w tym celu zwykle nie mogą być wykorzystywane do identyfikacji użytkownika. Zamów do godziny 13, a wyślemy jeszcze tego samego dnia. Wszyscy użytkownicy. Ilość w opakowaniu:. Jak zrealizować zlecenie NFZ? Oferujemy wyłącznie te produkty, które spełniają nasze wysokie standardy jakości. Już od zł przy wyborze dostawy do paczkomatu.

Pieluchomajtki dla dorosłych Super Seni Plus (Refundacja NFZ)

  • Wybierz opcje.
  • Wyróżnia się dwa główne rodzaje pieluchomajtek zależnie od ich budowy oraz sposobu zakładania.
  • Kategorie close.
  • Posiadają większą powierzchnie chłonną, dlatego sprawdzą się u osób ograniczonych ruchowo i leżących.

Szeroki wybór pieluchomajtek przeznaczonych dla osób dorosłych — poruszających się samodzielnie i leżących. W naszym sklepie internetowym Ortomedico zamówisz pieluchomajtki dla dorosłych od sprawdzonych producentów jak Tena, Seni czy Abena. Pieluchomajtki to wyroby chłonne przeznaczone dla pacjentów z problemem nietrzymania moczu oraz kału. Dostępne są w różnych wariantach, co umożliwia ich indywidualny dobór do potrzeb użytkownika pod kątem rozmiaru i poziomu chłonności. Pieluchomajtki dla dorosłych to bielizna chłonna noszona pod ubraniem , która wygląda jak pielucha, pampers dla dzieci. Takie wyroby medyczne wyposażone są w chłonną warstwę znajdującą się przy kroczu, której zadaniem jest absorbowanie moczu i kału. Przy biodrach znajdują się przylepcorzepy lub rzepy umożliwiające założenie pieluchy oraz jej zdjęcie po użyciu. Pieluchomajtki przeznaczone dla dorosłych mają również anatomiczny kształt , który pozwala na uzyskanie lepszego poziomu chłonności i komfortu. Mają też dodatkowe zabezpieczenia, na przykład pieluchy Super Seni mają elastyczne boczne osłony chroniące przed przeciekaniem. Do produkcji takich wyrobów wykorzystuje się materiały miękkie, przyjazne dla skóry, o właściwościach oddychających , dzięki czemu zmniejszają one niebezpieczeństwo pojawienia się podrażnień skórnych. W sprzedaży znajdują się różne rozmiary oraz poziomy chłonności pieluch dla dorosłych, co pozwala na dopasowanie tych wyrobów higienicznych do specyficznych potrzeb użytkowników. Pieluchomajtki dla osób dorosłych używane są w przypadkach nietrzymania moczu lub kału , czyli w inkontynencji moczowej i kałowej. Stosowane są one w przypadku osób mobilnych, poruszających się samodzielnie, ale również leżących, wymagających stałej opieki. Często wykorzystuje się je u seniorów, osób niepełnosprawnych, mających trudności z prowadzeniem czynności fizjologicznych samodzielnie. Wyroby te są wyposażone w boczne przylepcorzepy albo rzepy , które umożliwiają wygodne założenie pieluchomajtek samodzielnie lub przez opiekuna. Pierwszy rodzaj pieluchomajtek to wyroby standardowe, wyposażone w przylepcorzepy, które stosowane są także w pampersach dziecięcych. Ich konstrukcja jest zabudowana, zamknięta i przysłaniają one biodra. Przykładem takich produktów są pieluchomajtki Super Seni. Drugim typem są pieluchomajtki z regulowanym pasem biodrowym.

Chłonne pieluchomajtki dbają o codzienny komfort osób doświadczających nietrzymania moczu i kału, pieluchomajtki syosiko. W sklepie Ortomedico oferujemy pieluchomajtki przeznaczone dla dorosłych i dla dzieci, w wielu wariantach i rozmiarach do wyboru. Realizujemy również zlecenia NFZ na wyroby chłonne online! Sklep internetowy Ortomedico oferuje pełną gamę pieluchomajtek przeznaczonych dla osób dorosłych oraz dla dzieci. Szeroki wybór rozmiarów umożliwia łatwe dobranie wyrobów do potrzeb użytkownika. Sprzedajemy pieluchomajtki przeznaczone na inkontynencję w różnych stopniach — średnim i ciężkim, pieluchomajtki syosiko. Mogą być one używane zarówno przez osoby pieluchomajtki syosiko, w tym niepełnosprawne, obłożnie chore, seniorów, jak i osoby mobilne, które poruszają się samodzielnie. Pieluchomajtki są rodzajem wyrobów chłonnych, który wyróżnia się budową analogiczną do pieluch. Zbudowane są z wkładu chłonnego pochłaniającego wilgoć oraz z rzepów, które umieszczone są w górnej części wyrobu i pozwalają na ich zapięcie z jego przodu.

Pieluchomajtki syosiko. Pieluchomajtki dla dorosłych Super Seni 30 SZT

Od 33,30 zł. WAŻNE: Aby zakupić produkt z refundacją Narodowego Funduszu Zdrowia, konieczne jest posiadanie prawidłowo wystawionego numeru zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne przez lekarza! Kliknij tu, aby kupić ten produkt bez refundacji NFZ. Dostępne: 10 sztuk. Dostępne: 6 sztuk. Dostępne: 7 sztuk. Dostępne: 3 sztuk. Masz pytania lub chcesz zamówić przez telefon? Jesteśmy dostępni pod numerem 22 25 Pieluchomajtki syosiko od zł przy wyborze dostawy do paczkomatu. Jeżeli zrobisz zakupy powyżej zł — promocja obejmuje również dostawę kurierem. Zadbamy o to, żebyś przesyłkę otrzymał pieluchomajtki syosiko jak to możliwe. Zamów do godziny 13, a wyślemy jeszcze tego samego dnia, pieluchomajtki syosiko.

Nietrzymanie moczu

Wpływa na to także odpowiednie dobranie wyrobu do indywidualnych potrzeb. Pieluchomajtki Super Seni to wyroby chłonne zapinane na rzepy, stanowiące system zamknięty, czyli zakrywający całe biodra. Występują w 4 poziomach chłonności dla osób ze średnim i ciężkim nietrzymaniem moczu.

Dodatkowe falbanki zapobiegają wyciekowi moczu. Zezwalam Odmawiam Zobacz preferencje Zapisz Zobacz preferencje.

OGROMNY KOMIS MEBLOWY NA ŚLĄSKU 😍 ZAKUPY UDANE💪🏻

Author: Jusar

3 thoughts on “Pieluchomajtki syosiko

Add Comment

Your e-mail will not be published. Required fields are marked *